Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Şanlıurfa Merkez Eski Sanayi Projesi kapsamında inşası tamamlanma aşamasında olan 236 iş yerini açık artırma yöntemiyle satışa sundu.

Alıcılar, büyüklükleri 17 ila 137 metrekare olan iş yerlerine 116 bin TL’den başlayan fiyatlarla yüzde 50 peşinat ve 60 ay vade ödeme planıyla sahip olabilecek. Başvurular 12-27 Eylül 2018 tarihleri arasında yapılacak.

TOKİ, Şanlıurfa’nın merkezinde alışveriş merkezi konseptli cadde dükkânları, şehir manzaralı ofisleri, modern mimarinin geleneksel mimariyle sentezlendiği, peyzajı ve 467 araç kapasiteli otoparkıyla ayrıcalıklı bir iş ve yaşam alanı oluşturdu. Bölge Valilik, Büyükşehir Belediyesi, Maliye ve Adliye Sarayı gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla Şanlıurfa’nın yeni cazibe merkezini oluşturacak.Müzayede 27 Eylül 2018 Perşembe günü saat 14.00’te GAP Tarımsal Eğitim Merkezi / ŞANLIURFA adresinde gerçekleştirilecek. Ayrıca www.emlakyonetim.com.tr internet adresinden canlı yayınla teklifler alınabilecek.

Satışa ilişkin detaylı bilgilere www.toki.gov.tr ve www.emlakyonetim.com.tr internet adreslerinden ve 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabilecek.